China ontkent betrokkenheid bij hacking Staatsveiligheid
De Chinese ambassade in Brussel heeft donderdag ontkend dat China achter de diefstal van gegevens van de Staatsveiligheid zit. De ambassade laakt onverantwoordelijke kritiek op China en valse informatie over zogenaamde Chinese hackers en de vermeende dreiging vanuit China.
Minister van Justitie Annelies Verlinden bevestigde donderdag in de Kamer dat er een klacht is ingediend bij het federaal parket tegen Chinese hackers die tussen 2021 en 2023 gegevens van Staatsveiligheid konden stelen. De minister bevestigde ook dat de hackers deel uitmaakten van een groepering gelinkt aan de Volksrepubliek China.
De Chinese ambassade laakt donderdag in een reactie de onverantwoordelijke kritiek op China en de verspreiding van valse informatie over zogenaamde Chinese hackers en de vermeende dreiging vanuit China.
Verder lezen bij de bronNieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Kleine groep gebruikers houdt toegang tot Mythos | Verder lezen | |
Autoriteit Persoonsgegevens ontvangt veel klachten over camera’s | Verder lezen | |
AFM: Financiële organisaties moeten grip krijgen op ICT-risico’s en interne controle | Verder lezen | |
AP controleert vanaf 1 juli registratie scanauto’s in algoritmeregister | Verder lezen | |
Digitale soevereiniteit bestaat niet in zwart-wit | Verder lezen | |
Inlichtingendiensten slaan alarm over privacy: je nieuwe auto luistert actief mee | Verder lezen | |
Amerikaanse overheid moet update voor kritiek Dell-lek binnen 3 dagen uitrollen | Verder lezen | |
Waarschuwing voor personeel dat met AI aan de slag gaat: ‘Kans op datalek groot’ | Verder lezen | |
Intelligentie als wapen | Verder lezen | |
Veilige softwarekeuzes bij het toepassen van AI in de zorg | Verder lezen |