Slim verantwoorden congres
Tijdens het congres slim verantwoorden staat men stil bij de ontwikkeling van ENSIA. De eerste verantwoordingsscyclus is bijna afgerond. Kunnen we vaststellen dat informatieveiligheid binnen gemeenten daadwerkelijk beter is geworden met ENSIA? Dat wordt behandeld tijdens dit congres in Amersfoort op 19 juni.
In het congres ‘Slim verantwoorden’ staan wij stil bij de weg die wij samen hebben afgelegd, markeren wij het overgangsmoment en kijken wij vooruit. Waar liggen kansen om ENSIA nog beter te maken? Kunnen we met elkaar vaststellen dat de informatieveiligheid bij gemeenten door ENSIA daadwerkelijk beter wordt? Wij gaan actief met elkaar aan de slag en willen er nadrukkelijk een interactieve, inspirerende middag van maken, denk aan ronde tafels en debatten.
Ronde tafel ‘van project naar borgen’
Horizontale verantwoording in het Lagerhuis
Stelselhouder verticaal en horizontaal verantwoorden in debatstijl
Proeverij van audit aspecten
Discussietafel ENSIA en de relatie met de AVG/BIG.
- College ziet geen rol in privacy-discussie ID-scan FC Groningen, maar steunt KNVB-plannen wel - 22 oktober 2026
- Niet alleen supermarkten: welke Noord-Hollandse bedrijven zijn kwetsbaar? - 22 oktober 2026
- Iedereen heeft het over de Meta-bril, maar het grootste privacyprobleem zit ergens anders - 21 oktober 2026
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
College ziet geen rol in privacy-discussie ID-scan FC Groningen, maar steunt KNVB-plannen wel | Verder lezen | |
Niet alleen supermarkten: welke Noord-Hollandse bedrijven zijn kwetsbaar? | Verder lezen | |
Iedereen heeft het over de Meta-bril, maar het grootste privacyprobleem zit ergens anders | Verder lezen | |
NRC: Defensiebedrijven kwetsbaar voor Russische cyberaanvallen | Verder lezen | |
Gemeente hoeft niet verder te zoeken naar documenten bij Woo-verzoek | Verder lezen | |
2027 Global Digital Trust Insights: Nederlandse organisaties verschuiven hun prioriteiten op gebied van cybersecurity | Verder lezen | |
Datalek bij TUI: reisorganisatie blijft verantwoordelijk voor klantgegevens | Verder lezen | |
Veelgestelde vragen CSIRT-dienstverlening gemeenten en gemeenschappelijke regelingen | Verder lezen | |
Raad van State waarschuwt voor privacyrisico’s bij nieuwe anti-witwasregels | Verder lezen | |
Onderzoek Alert Online 2026: Nederlanders herkennen phishing, maar handelen niet altijd veilig | Verder lezen |