Skip to main content

Enquête Functionaris Gegevensbescherming

Om inzicht te krijgen hoe FG’s hun werk en werkomgeving ervaren is de enquête voor FG’s uitgerold. De eisen waaraan een FG moet voldoen zijn niet duidelijk en daarom wil men inzicht krijgen om nadere eisen en criteria voor het beroep te ontwikkelen. Heb jij de enquête al ingevuld?

Vooraf

U krijgt maximaal 46 overwegend multiple choice vragen voorgelegd. Invullen neemt gemiddeld ongeveer 20 minuten in beslag. De antwoorden worden anoniem verzonden.

U ziet een voortgangsindicator en u kunt terugbladeren en antwoorden aanpassen. De knoppen voor ‘Volgende’ en ‘Vorige’ vallen bij lange vragen buiten het scherm. Scroll naar beneden om ze te laten verschijnen.

Let op: tussentijds stoppen en in een nieuwe sessie hervatten is niet mogelijk (dit zou onder meer het plaatsen van cookies vereisen). U kunt desgewenst wel opnieuw beginnen door opnieuw op de enquêtelink in de e-mail te klikken.

Werkzaam bij meerdere organisaties?

Als u als FG aan meerdere organisaties verbonden bent, neem dan bij de beantwoording altijd de grootste organisatie als voorbeeld waaraan u de vraag toetst.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Ransomware bij een leverancier – waarom wachten geen strategie is
Een ransomware-incident bij een leverancier kan de gemeentelijke dienstverlening direct raken, juist omdat overzicht, contractmanagement en voorbereiding vaak onvoldoende zijn ingericht. Door inzicht te hebben in leveranciers, duidelijke afspraken te maken en ook organisatorisch na te denken over handelingsperspectief, voorkom je dat de gemeente bij een incident in een afwachtende slachtofferrol belandt.
Onzichtbare AI in systemen: privacyrisico’s voor gemeenten
In deze blog leggen we uit hoe AI ongemerkt gemeentelijke software binnendringt, waarom dit een privacyrisico vormt en hoe je hier als gemeente grip op houdt.
Het belang van de Management Review binnen het ISMS
Een ISMS is geen tool die je even aanzet en afvinkt. Het is een continu proces waarin je risico’s beheerst, maatregelen borgt en blijft verbeteren. En in dat proces is één moment echt cruciaal: de management review. In deze blog leg ik uit wat dit inhoudt, waarom het zo belangrijk is en hoe je het als gemeente maximaal benut.

Meer recente berichten

Medische informatie uit Google AI-samenvattingen: wat zijn de risico’s en hoe gaan we ermee om?
Verder lezen
Security in Embedded en (I)IoT-systemen: Van klassieke beveiliging tot het post-kwantumtijdperk
Verder lezen
Onderzoek: datavolwassenheid en -infrastructuur zijn cruciaal voor AI-succes
Verder lezen
Data beschermen we met firewalls, maar wie beschermt de beheerder?
Verder lezen
AI bij de overheid: uitvinden wat al is uitgevonden
Verder lezen
Nieuw onderzoek: gemeenten cruciaal voor digitale veiligheid
Verder lezen
Tientallen datalekken door AI-gebruik werknemers: vooral door experimenteren met gratis tools
Verder lezen
VNG mist samenhang in regelingen nieuwe cyberwetten
Verder lezen
Wat DigiD ons leert over datasoevereiniteit
Verder lezen
AP gaat databeveiliging in de zorg controleren
Verder lezen