Skip to main content

ICTU Café iBewustzijn

Op 13 November gaat het ICTU Café over ibewustzijn. Hoe staat het met jouw bewustzijn met betrekking tot informatieveiligheid en privacy? Diverse sprekers praten je bij in Den Haag.

Over het ICTU Café

Het ICTU Café (#ICTUcafé) is een maandelijks terugkerende bijeenkomst over serieuze zaken van, voor en door relaties en medewerkers van ICTU. Iedere maand staat een inhoudelijk en actueel thema centraal. Het ICTU Café start met een prikkelende presentatie of lezing, al dan niet gevolgd door een paneldiscussie. De bijeenkomsten worden afgesloten met een netwerkborrel.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Lees ons boek

Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.

Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Wat is ethisch hacken en waarom is het belangrijk?
Stel je voor dat je een inbreker bent, maar dan eentje met goede bedoelingen. Je zoekt naar zwakke plekken in een huis om de eigenaar te waarschuwen, zodat hij ze kan repareren. Dat is precies wat ethical hackers doen, maar dan met computers en netwerken. In deze blog neem ik je mee in hun wereld.
Applicatiebeheer en de AVG: wat moet je weten?
Als applicatiebeheerder beheer je alle applicaties waarin persoonsgegevens worden verwerkt binnen de gemeente. Maar hoe zorg je dat deze applicaties voldoen aan de vereisten van de AVG?
Van code naar vertrouwen: bouw het veilig
Software is overal. Maar hoe zit het eigenlijk met de veiligheid van software? Is de software bestand tegen hackers, datalekken en technische verstoringen?

Meer recente berichten

De EU moet zichzelf boete geven: houdt zich niet aan eigen privacyregels
Verder lezen
Nederlandse hackers vinden kwetsbaarheden in VPN server SonicWall
Verder lezen
2025 brengt nieuwe cyberdreigingen met zich mee
Verder lezen
Achterstallig onderhoud in database van politie is ernstige overtreding van privacywetgeving
Verder lezen
Europese privacywaakhond: bekijk per geval of een ai model anoniem is
Verder lezen
cybersecurity in 2024: trends, uitdagingen en oplossingen
Verder lezen
De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking
Verder lezen
Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht
Verder lezen
Amsterdam zet niet meer in op slimme verkeerslichten wegens privacywetgeving
Verder lezen
Cybersecuritybedrijven zien AI cyberaanvallen als trend voor 2025
Verder lezen