Skip to main content

Vacatures bij de gemeente Lopik

De gemeente Lopik heeft diverse vacatures openstaan op het gebied van informatie en automatisering. Wil jij bijvoorbeeld als I-adviseur of coördinator I&A aan de slag? Bekijk dan de vacatures en solliciteer!

We zijn op zoek naar 4 inspirerende en samenwerkende I&A teamspelers die ons binnenkort komen versterken en de uitdaging aan durven te gaan om ons te ondersteunen bij de uitvoering van het Informatiebeleidsplan.

De gemeente Lopik ligt in het Groene Hart en telt ruim 14.000 inwoners, verspreid over negen kernen. De rivier de Lek, het weidse groene landschap en de dorpse kleinschaligheid bieden een aantrekkelijk woonklimaat, rust en ruimte.

Zó werkt het in Lopik
Het is goed werken voor de inwoners, organisaties en bedrijven in Lopik. Samen met ruim 120 collega’s laten we ons elke dag inspireren door de wensen en ontwikkelingen in onze gemeente. In Lopik werken we proactief mee aan initiatieven en ontwikkelingen, met als uitgangspunt het behouden en verbeteren van de kwaliteit. Onze informele organisatie kenmerkt zich door korte lijnen en medewerkers die veel verantwoordelijkheid dragen en invloed kunnen uitoefenen.

In het Informatiebeleidsplan 2018-2020 heeft de gemeente Lopik een nieuwe richting gekozen en staan we aan de vooravond voor het realiseren van de I&A projecten/activiteitenkalender. De ICT-infrastructuur  is grotendeels uitbesteed aan externe ICT-leveranciers. De nieuwe I&A-taken en -rollen zijn herverdeeld zodat de huidige en toekomstige I&A-taken kunnen worden uitgevoerd. Het totale I&A-team wordt uitgebreid van 4 naar 7 teamleden. Mede door het vertrek van collega’s vanwege pensioen en afronding interim-werk, zijn binnen het I&A-team 4 vacatures ontstaan.

We zijn naarstig op zoek naar 4 nieuwe collega’s om ons team te kunnen versterken. Collega’s die ook bereid zijn om diverse (team)trainingen te volgen i.v.m. de doorontwikkeling en samenwerking van het I&A-team binnen de gemeente Lopik om deze naar een hoger niveau te tillen.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Van compliance-DPIA naar besluitvormende DPIA
Veel DPIA’s worden gebruikt als afvinklijstje: het document is klaar, maar de aanbevelingen worden niet opgevolgd en niemand accepteert formeel de restrisico’s. Hoe maak je van de DPIA een instrument dat bepaalt of een systeem überhaupt in productie gaat? Je leest het in deze blog.
Wat bestuurders moeten weten over cyberrisico’s
Sinds 15 augustus 2026 is het college wettelijk eindverantwoordelijk voor cyberveiligheid en moeten bestuurders een training volgen. Wat moeten zij weten, en hoe breng je als CISO het bestuur in positie? Wij geven zes concrete handvatten.
De AVG vraagt meer dan goede bedoelingen: aantoonbaarheid in de praktijk
Zorgvuldig werken met persoonsgegevens is onder de AVG niet genoeg. Je moet ook kunnen laten zien welke keuzes je hebt gemaakt, welke maatregelen daarbij horen en wie waarvoor verantwoordelijk is.

Meer recente berichten

AP zet volgende stap in toezicht op AI
Verder lezen
AI hackt website van de Australische overheid
Verder lezen
Functionarissen Gegevensbescherming ervaren minder steun in de organisatie
Verder lezen
Minister Van Weel waarschuwt voor digitale ramp: ‘Kom nú in actie’
Verder lezen
‘Moderne auto’s delen gegevens met Google, Meta en Microsoft’
Verder lezen
Bezuiniging op AP verzwakt pri­va­cy­toe­zicht
Verder lezen
ISO-normen gratis beschikbaar voor overheden
Verder lezen
Overwinning na klacht Consumentenbond: enorme boete voor Google
Verder lezen
Gemeenten leunen steeds zwaarder op SaaS, softwarekosten lopen op
Verder lezen
Helft Nederlandse werknemers gebruikt privé AI-accounts voor werk
Verder lezen