Skip to main content

Vacatures bij de gemeente Lopik

De gemeente Lopik heeft diverse vacatures openstaan op het gebied van informatie en automatisering. Wil jij bijvoorbeeld als I-adviseur of coördinator I&A aan de slag? Bekijk dan de vacatures en solliciteer!

We zijn op zoek naar 4 inspirerende en samenwerkende I&A teamspelers die ons binnenkort komen versterken en de uitdaging aan durven te gaan om ons te ondersteunen bij de uitvoering van het Informatiebeleidsplan.

De gemeente Lopik ligt in het Groene Hart en telt ruim 14.000 inwoners, verspreid over negen kernen. De rivier de Lek, het weidse groene landschap en de dorpse kleinschaligheid bieden een aantrekkelijk woonklimaat, rust en ruimte.

Zó werkt het in Lopik
Het is goed werken voor de inwoners, organisaties en bedrijven in Lopik. Samen met ruim 120 collega’s laten we ons elke dag inspireren door de wensen en ontwikkelingen in onze gemeente. In Lopik werken we proactief mee aan initiatieven en ontwikkelingen, met als uitgangspunt het behouden en verbeteren van de kwaliteit. Onze informele organisatie kenmerkt zich door korte lijnen en medewerkers die veel verantwoordelijkheid dragen en invloed kunnen uitoefenen.

In het Informatiebeleidsplan 2018-2020 heeft de gemeente Lopik een nieuwe richting gekozen en staan we aan de vooravond voor het realiseren van de I&A projecten/activiteitenkalender. De ICT-infrastructuur  is grotendeels uitbesteed aan externe ICT-leveranciers. De nieuwe I&A-taken en -rollen zijn herverdeeld zodat de huidige en toekomstige I&A-taken kunnen worden uitgevoerd. Het totale I&A-team wordt uitgebreid van 4 naar 7 teamleden. Mede door het vertrek van collega’s vanwege pensioen en afronding interim-werk, zijn binnen het I&A-team 4 vacatures ontstaan.

We zijn naarstig op zoek naar 4 nieuwe collega’s om ons team te kunnen versterken. Collega’s die ook bereid zijn om diverse (team)trainingen te volgen i.v.m. de doorontwikkeling en samenwerking van het I&A-team binnen de gemeente Lopik om deze naar een hoger niveau te tillen.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

De nieuwe Archiefwet: waarom informatiebeveiliging hierbij moet aanhaken
Op 1 januari 2027 treedt de nieuwe Archiefwet in werking. Op het eerste gezicht lijkt dat vooral een onderwerp voor informatiebeheer, DIV, de gemeentearchivaris of juridische zaken. Toch raakt de nieuwe wet ook duidelijk aan informatiebeveiliging.
Waarom BIO2 vooral om eigenaarschap in de lijn vraagt
BIO2 maakt informatiebeveiliging nadrukkelijk onderdeel van goed management: proceseigenaren moeten risico’s kennen, keuzes maken en opvolging organiseren. Daarmee verschuift de focus van losse maatregelen naar aantoonbaar eigenaarschap, samenwerking en risicogestuurde sturing binnen de gemeentelijke praktijk.
Jouw leverancier, jouw risico: Waarom ketenrisico’s geen IT-probleem zijn
Veel gemeenten vertrouwen op leveranciers, maar blijven zelf verantwoordelijk voor de risico’s in de keten. In deze blog lees je waarom ketenrisico’s actief bestuurd moeten worden en hoe je als organisatie grip krijgt op leveranciers, contracten en continuïteit.

Meer recente berichten

Applicatiebeveiliging kraakt onder de snelheid van AI-ontwikkelingen
Verder lezen
Evaluatie datalek gemeente Epe
Verder lezen
Waarom informatiebeveiliging nooit af is
Verder lezen
De Cloud Act en digitale soe­ve­rei­ni­teit ontrafelt
Verder lezen
AI zet decennia cybersecurity op zijn kop
Verder lezen
Privacyklachten stijgen explosief – en de overheid staat in de top 3
Verder lezen
Maatregelen nodig voor automatisering Van Brienenoordbrug
Verder lezen
AP stelt procesbeschrijving voor verscherpt toezicht vast
Verder lezen
Digitale weerbaarheid: waarom een strategische aanpak noodzakelijk is
Verder lezen
Privacyschending bij de verkoop van ‘verloren pakketten’: Bol start onderzoek
Verder lezen