OECD Declaration Public Sector Innovation
In samenwerking met vertegenwoordigers van OECD Lidstaten heeft de Observatory for Public Sector Innovation (OPSI) een concept Declaration on Public Sector Innovation opgesteld. Deze concept verklaring staat open voor openbare consultatie tot 22 februari. Je wordt uitgenodigd om feedback te geven aan de OECD.
De verklaring
In samenwerking met de vertegenwoordigers van de OECD lidstaten heeft de Observatory for Public Sector Innovation (OPSI) een concept Declaration on Public Sector Innovation opgesteld.
De verklaring is tijdens de OECD Public Sector Innovation Conference gepresenteerd voor openbare consultatie.
Het document is opgesteld als stimulans voor overheden en publieke organisaties om meer gestructureerd, systematisch en continu te investeren in innovatie en op een wijze die geïntegreerd is in de dagelijkse praktijk van het werk.
De verklaring bevat een set principes om lange termijn doelen te stellen en innovatie strategieën te ontwikkelen. Die principes kunnen door overheden en publieke organisaties aanvaard worden om het belang van innovatie te bevestigen.
Uitnodiging tot feedback openbare consultatie
De concept verklaring staat open voor openbare consultatie tot 22 februari 2019.
Iedereen die het belang van innovatie in de publieke sector onderschrijft wordt uitgenodigd om feedback aan de OECD te geven over de verklaring, suggesties of commentaar aan te leveren en tekstvoorstellen te doen om de verklaring verder te optimaliseren. Maak gebruik van deze uitnodiging!
Meer informatie?
Klik hier voor de inhoud van de Declaration on Public Sector Innovation, meer informatie en toegang tot het online consultatie-platform.
Heb je aanvullende vragen, stel deze dan (in het Engels) aan het OPSI-team van de OECD.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Privacy First waarschuwt voor mogelijke verschuiving richting digitale identificatie via EUDI-wallet | Verder lezen | |
Intune is niet het probleem – maar ook niet altijd de oplossing | Verder lezen | |
De tijd dringt voor digitale soevereiniteit | Verder lezen | |
Ai als snelste penetratietester ter wereld, met opensource als achterpoort | Verder lezen | |
Camerabewaking in moderne bedrijfsbeveiliging | Verder lezen | |
CBS meldt toename van multifactorauthenticatie door Nederlandse bedrijven | Verder lezen | |
Nieuwe Nederlandse provider neemt telefoongesprekken op met AI | Verder lezen | |
Inloggen is het nieuwe hacken: Cybersecurity in een tijdperk van versnelling | Verder lezen | |
Techbedrijven deelden namen Nederlandse ambtenaren met VS: ‘Ontzettend zorgelijk’ | Verder lezen | |
Ciso’s en NCSC slaan alarm: patchgolf en cyberchaos dreigen deze zomer | Verder lezen |