Leesvoer voor CISO’s: met het tijdschrift CISO MAG blijft je op de hoogte van de laatste trends, de nieuwste applicaties en lees je opiniestukken van experts van over de hele wereld.
CISO
MAG provides vital stories, trends, interviews, and news from around
the security world to help security leaders stay informed. The magazine
includes comprehensive analysis, cutting-edge features, and
contributions from thought leaders. Click ‘Download’ to get the current issues and subscribe now for all our upcoming issues.
Vanuit IB&P houden we je graag op de hoogte van het laatste nieuws op het gebied van informatiebeveiliging en privacy. We plaatsen iedere werkdag gemiddeld twee nieuwsberichten en bundelen deze elke week in een mooi overzicht.
Voor veel mensen voelt privacy als gedoe. Weer een DPIA, nog een formulier, een vinkje hier, een verwerkersovereenkomst daar. In deze blog kijken we waarom privacy in de praktijk vaak als een last voelt. Maar belangrijker nog: wat je kunt doen om het wél werkbaar te maken. Want ja, het is extra werk. Maar het hoeft geen blok aan je been te zijn.
Gedrag verandert niet door kennisoverdracht alleen. Het draait om de dagelijkse keuzes die medewerkers maken. Goede informatiebeveiliging vraagt daarom om gedragsverandering, en uiteindelijk om een cultuurverandering binnen de organisatie.
Privacy staat hoog op de agenda bij gemeenten. In deze blog leggen we uit waarom interne audits zo belangrijk zijn en hoe je ze praktisch kunt inrichten.