Skip to main content

Veilig thuiswerken tijdens corona

Veel mensen werken thuis tijdens de coronacrisis. Het risico hiervan is dat de beveiliging misschien minder goed op orde is dan op het werk zelf. En dat daardoor gevoelige gegevens op straat kunnen komen te liggen. Ook organisaties kunnen juist nu de dupe worden van internetcriminelen. En daardoor (imago)schade oplopen.

Daarom geven wij tips om op een veilige manier thuis te werken. U voorkomt daarmee dat gegevens over klanten, cliënten, patiënten, burgers of collega’s in verkeerde handen vallen.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Lees ons boek

Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.

Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Wat is ethisch hacken en waarom is het belangrijk?
Stel je voor dat je een inbreker bent, maar dan eentje met goede bedoelingen. Je zoekt naar zwakke plekken in een huis om de eigenaar te waarschuwen, zodat hij ze kan repareren. Dat is precies wat ethical hackers doen, maar dan met computers en netwerken. In deze blog neem ik je mee in hun wereld.
Applicatiebeheer en de AVG: wat moet je weten?
Als applicatiebeheerder beheer je alle applicaties waarin persoonsgegevens worden verwerkt binnen de gemeente. Maar hoe zorg je dat deze applicaties voldoen aan de vereisten van de AVG?
Van code naar vertrouwen: bouw het veilig
Software is overal. Maar hoe zit het eigenlijk met de veiligheid van software? Is de software bestand tegen hackers, datalekken en technische verstoringen?

Meer recente berichten

De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking
Verder lezen
Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht
Verder lezen
Amsterdam zet niet meer in op slimme verkeerslichten wegens privacywetgeving
Verder lezen
Cybersecuritybedrijven zien AI cyberaanvallen als trend voor 2025
Verder lezen
Amerikanen beschuldigen China van cyberaanval op ministerie: Ernstig incident
Verder lezen
Vlaamse privacywaakhond dreigt met verbod op slimme camera s: Dienen om overtredingen te minderen, niet financieel uit te buiten
Verder lezen
AP: privacy moet beter als DNB hypotheekgegevens opvraagt
Verder lezen
De Tweede Kamer wil een uniforme methodiek voor pentesten
Verder lezen
Onderzoek: 84 procent van Fortune 500 bedrijven zakt voor cybersecuritytest
Verder lezen
Privacy First bezorgd over uitwisselen Nederlandse patientdata via Microsoft cloud
Verder lezen