Samenwerking, cloud en beveiliging zijn de grootste IT-uitdagingen
Volgens Cisco’s nieuwe Accelerating Digital Agility Research zijn CIO’s en IT-beslissers (ITDM’s) op zoek naar het maximaliseren van hun investeringen en het aanjagen van innovatie. Dit na een moeilijk jaar waarin veel aandacht was gericht op de rol van het IT-management bij het aansturen van cruciale werkplekinnovatie.
In de afgelopen twaalf maanden stonden CIO’s en ITDM’s wereldwijd voor de uitdaging om hun digitale en cloudcapaciteiten te versnellen en tegelijkertijd hun organisaties te beschermen tegen steeds meer en steeds grotere veiligheidsrisico’s. Het IT-management moet nu de essentiële investeringen die in 2020 zijn gedaan, maximaliseren.
IT-managers zullen nu hun organisaties moeten klaarstomen voor succes in 2021 en de toekomst. Zij hebben hun prioriteiten en strategie aangepast, zodat zij zich kunnen concentreren op kernzaken zoals het leveren van veilige samenwerkingstools om hun werknemers thuis en op kantoor productief te houden. Daarnaast moeten zij de beste eindgebruikerservaring aan werknemers en klanten bieden, overstappen op de cloud en ‘as a Service’, alsook bedrijfs- en maatschappelijke problemen aanpakken met behulp van technologie.
“IT-managers lopen voorop bij het waarborgen van cruciaal succes voor hun organisaties in 2021”, zegt Edwin Prinsen (foto), managing director Cisco Nederland. “Ook al blijven er vragen en zullen er nieuwe uitdagingen opduiken. CIO’s en IT-beslissers vertellen ons dat ze de digitale wendbaarheid voor hun teams moeten versnellen, zodat ze de snelheid, flexibiliteit en keuze hebben om diensten te gebruiken binnen zowel traditionele als moderne omgevingen.”
Verder lezen bij de bron- Den Haag versterkt positie als Europese cybersecurity hoofdstad - 5 december 2025
- ACM vanaf nu bevoegd om toezicht te houden op de Data Act - 4 december 2025
- Rapport: Inzicht in gemeentelijke kosten en aanpak van informatiebeveiliging - 4 december 2025
Lees ons boek
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Den Haag versterkt positie als Europese cybersecurity hoofdstad | Verder lezen | |
ACM vanaf nu bevoegd om toezicht te houden op de Data Act | Verder lezen | |
Rapport: Inzicht in gemeentelijke kosten en aanpak van informatiebeveiliging | Verder lezen | |
AP adviseert ouders om geen fotos van kinderen te delen voor winactie | Verder lezen | |
Gemeenten zien kosten cybersecurity fors oplopen | Verder lezen | |
ISO 27001 als fundament onder AVG-compliance: juridische zekerheid door informatiebeveiliging | Verder lezen | |
Shadow AI ondermijnt IT-beleid en security | Verder lezen | |
Datalek bij gemeente Amsterdam: vertrouwelijke or-gespreksverslagen op straat | Verder lezen | |
Overheid waant zich onterecht cyberveilig | Verder lezen | |
Gegevens inwoners Schiermonnikoog op straat | Verder lezen |