Skip to main content

Meld u aan voor de Dag van de FG op 1 juni 2023

Op donderdag 1 juni 2023 organiseert de AP voor de tweede keer de Dag van de FG: het congres dat helemaal in het teken staat van het werk, de positionering en de impact van de FG. De Dag van de FG vindt plaats in het Beatrix Theater in Utrecht.

Hoe kunt u als FG meerwaarde bieden in uw organisatie als interne toezichthouder? Hoe kunt u zich blijven ontwikkelen en zorgen voor een positieve impact op de bescherming van persoonsgegevens van bijvoorbeeld klanten, patienten of burgers? Hoe kunt u eraan bijdragen dat het vak van FG zich verder ontwikkelt en professionaliseert? En hoe kijkt de AP tegen bepaalde thema s aan? 

Met 45 deelsessies heeft u volop mogelijkheden om kennis op te doen, vakgenoten en experts te ontmoeten en ervaringen te delen. 

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Wat bestuurders moeten weten over cyberrisico’s
Sinds 15 augustus 2026 is het college wettelijk eindverantwoordelijk voor cyberveiligheid en moeten bestuurders een training volgen. Wat moeten zij weten, en hoe breng je als CISO het bestuur in positie? Wij geven zes concrete handvatten.
De AVG vraagt meer dan goede bedoelingen: aantoonbaarheid in de praktijk
Zorgvuldig werken met persoonsgegevens is onder de AVG niet genoeg. Je moet ook kunnen laten zien welke keuzes je hebt gemaakt, welke maatregelen daarbij horen en wie waarvoor verantwoordelijk is.
Informatiebeveiliging is geen ICT-feestje
Informatiebeveiliging wordt zichtbaar via MFA, logging, back-ups en pentests. Maar de risico’s die er echt toe doen ontstaan in inkoop, procesinrichting, gegevensdeling en bestuurlijke prioriteiten. Erna Havinga over hoe je daar het goede gesprek over voert.

Meer recente berichten

Slimme deurbellen vormen een surveillancestaat
Verder lezen
De basis van cybersecurity ligt in email security
Verder lezen
Gemeente Son en Breugel werkt nog aan AI-beleid
Verder lezen
Gemeenteraad wil duidelijkheid over beveiliging eigen vertrouwelijke gegevens
Verder lezen
Autoriteit Persoonsgegevens krijgt volgend jaar 3 miljoen euro minder budget
Verder lezen
Wat vraagt ISO 27001 van medewerkers?
Verder lezen
25.000 oude raadsdocumenten Lansingerland blijven offline
Verder lezen
Van Veldhoven onderzoekt extra cyberregels voor omvormers thuisbatterijen en zonnepanelen na weerbaarheidsrapport
Verder lezen
Gemeente haalt webcams uit de lucht na kritiek op privacy
Verder lezen
De praktijk van collectief digitaliseren
Verder lezen