Nieuwe Nederlandse provider neemt telefoongesprekken op met AI
Nieuwe provider onze.nl biedt mobiele abonnementen met een AI-assistent die telefoongesprekken opneemt en samenvat.
De Nederlandse provider onze.nl is maandag officieel gestart. Het bedrijf biedt mobiele abonnementen aan via het netwerk van Odido en belooft een bijzondere service: gesprekken automatisch laten opnemen en samenvatten door kunstmatige intelligentie (AI).
Klanten kunnen kiezen uit drie abonnementen die maandelijks opzegbaar zijn. Alle abonnementen hebben onbeperkte belminuten en sms’jes. Voor een abonnement zonder internet betalen klanten 9,95 euro per maand. Een abonnement met 2 gigabyte aan internetdata kost 19,95 euro en onbeperkt internet kost 29,95 euro per maand.
‘Slim bellen’
Het bedrijf onderscheidt zich met wat het ‘slim bellen’ noemt. Gebruikers kunnen toestemming geven om hun gesprekken automatisch op te laten nemen. De AI-assistent maakt van die opname een e-mail met een samenvatting, een uitgeschreven tekst van het gesprek en belangrijke actiepunten.
Verder lezen bij de bron- Veelgestelde vragen CSIRT-dienstverlening gemeenten en gemeenschappelijke regelingen - 19 oktober 2026
- Raad van State waarschuwt voor privacyrisico’s bij nieuwe anti-witwasregels - 16 oktober 2026
- Onderzoek Alert Online 2026: Nederlanders herkennen phishing, maar handelen niet altijd veilig - 16 oktober 2026
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Veelgestelde vragen CSIRT-dienstverlening gemeenten en gemeenschappelijke regelingen | Verder lezen | |
Raad van State waarschuwt voor privacyrisico’s bij nieuwe anti-witwasregels | Verder lezen | |
Onderzoek Alert Online 2026: Nederlanders herkennen phishing, maar handelen niet altijd veilig | Verder lezen | |
Een algoritmeregister vul je niet met beleid | Verder lezen | |
Nederlandse CISO is verantwoordelijk, maar zit niet aan het stuur | Verder lezen | |
AP zet volgende stap in toezicht op AI | Verder lezen | |
AI hackt website van de Australische overheid | Verder lezen | |
Functionarissen Gegevensbescherming ervaren minder steun in de organisatie | Verder lezen | |
Minister Van Weel waarschuwt voor digitale ramp: ‘Kom nú in actie’ | Verder lezen | |
‘Moderne auto’s delen gegevens met Google, Meta en Microsoft’ | Verder lezen |