Overzichten Auditors
NOREA krijgt vaker de vraag of men een overzicht heeft van auditors om specifieke opdrachten uit te kunnen voeren, bijvoorbeeld specifiek het uitvoeren van een ENSIA-audit. RE”s kunnen zich kenbaar maken om op een lijst met professionals te komen die specifieke opdrachten uit kunnen voeren. NOREA heeft deze lijst nu gepubliceerd.
Wellicht ten overvloede wordt benadrukt dat de RE’s geacht worden de grenzen van hun deskundigheid in acht te nemen en dat aan de uitvoering van deze assurance-opdrachten of adviesopdrachten eisen worden gesteld op grond van de reglementen voor kwaliteitsbeheersing en -onderzoek. Met de aanmelding voor publicatie op deze lijst stemmen de auditors tevens in met de vermelding van hun persoons- en contactgegevens op de bedoelde overzichten. In dat verband is het ook van belang om uw gegevens in de ledenadminstratie via MijnNOREA.nl actueel te houden. Aanmelding kan hiervoor kan via [email protected] onder vermelding van naam, organisatie- email en telefoonnummer en vermelding van de specifieke auditopdracht(en), waarvoor u over de vereiste deskundigheid beschikt.
Verder lezen bij de bron- Waarom mag je browser zoveel informatie doorgeven zonder jouw expliciete toestemming? - 26 juni 2026
- Terugblik cyberincident - 26 juni 2026
- Staatssecretaris: artikel verzamelwet gegevensbescherming niet in werking - 25 juni 2026
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Waarom mag je browser zoveel informatie doorgeven zonder jouw expliciete toestemming? | Verder lezen | |
Terugblik cyberincident | Verder lezen | |
Staatssecretaris: artikel verzamelwet gegevensbescherming niet in werking | Verder lezen | |
Ai dwingt ons om risico’s opnieuw te definiëren | Verder lezen | |
EU legt online surveillance door bedrijven onvoldoende aan banden | Verder lezen | |
Kleine groep gebruikers houdt toegang tot Mythos | Verder lezen | |
Autoriteit Persoonsgegevens ontvangt veel klachten over camera’s | Verder lezen | |
AFM: Financiële organisaties moeten grip krijgen op ICT-risico’s en interne controle | Verder lezen | |
AP controleert vanaf 1 juli registratie scanauto’s in algoritmeregister | Verder lezen | |
Digitale soevereiniteit bestaat niet in zwart-wit | Verder lezen |