Evenementen PvIB
Het Platform voor InformatieBeveiliging (PvIB) heeft diverse evenementen, waaronder het CSA NL Cloud Security Forum en IDC’s IT Security Conferentie 2018 voor je op een rij gezet. Zo heb je direct inzicht in aankomende evenementen binnen het domein.
Je bekijkt de evenementen via onderstaande link naar de PvIB website.
Verder lezen bij de bronLaatste berichten van IB&P (alles zien)
- De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking - 14 januari 2025
- Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht - 14 januari 2025
- Amsterdam zet niet meer in op slimme verkeerslichten wegens privacywetgeving - 13 januari 2025
Lees ons boek
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.
Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Wat is ethisch hacken en waarom is het belangrijk?
Stel je voor dat je een inbreker bent, maar dan eentje met goede bedoelingen. Je zoekt naar zwakke plekken in een huis om de eigenaar te waarschuwen, zodat hij ze kan repareren. Dat is precies wat ethical hackers doen, maar dan met computers en netwerken. In deze blog neem ik je mee in hun wereld.
Applicatiebeheer en de AVG: wat moet je weten?
Als applicatiebeheerder beheer je alle applicaties waarin persoonsgegevens worden verwerkt binnen de gemeente. Maar hoe zorg je dat deze applicaties voldoen aan de vereisten van de AVG?
Van code naar vertrouwen: bouw het veilig
Software is overal. Maar hoe zit het eigenlijk met de veiligheid van software? Is de software bestand tegen hackers, datalekken en technische verstoringen?
Meer recente berichten
De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking | Verder lezen | |
Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht | Verder lezen | |
Amsterdam zet niet meer in op slimme verkeerslichten wegens privacywetgeving | Verder lezen | |
Cybersecuritybedrijven zien AI cyberaanvallen als trend voor 2025 | Verder lezen | |
Amerikanen beschuldigen China van cyberaanval op ministerie: Ernstig incident | Verder lezen | |
Vlaamse privacywaakhond dreigt met verbod op slimme camera s: Dienen om overtredingen te minderen, niet financieel uit te buiten | Verder lezen | |
AP: privacy moet beter als DNB hypotheekgegevens opvraagt | Verder lezen | |
De Tweede Kamer wil een uniforme methodiek voor pentesten | Verder lezen | |
Onderzoek: 84 procent van Fortune 500 bedrijven zakt voor cybersecuritytest | Verder lezen | |
Privacy First bezorgd over uitwisselen Nederlandse patientdata via Microsoft cloud | Verder lezen |