Skip to main content

Gratis voorstellingen over cyberveiligheid voor 55+ers

Op 4 en 5 november organiseert de gemeente Rotterdam 4 gratis theatervoorstellingen over cyberveiligheid. Deze voorstellingen zijn speciaal voor Rotterdamse 55+ers. Tijdens de voorstelling De kleinste privacy show krijgen bezoekers handige tips om veilig te internetten. Op 4 en 5 november is er een ochtendvoorstelling om 10.00 uur en een middagvoorstelling om 14.00 uur. De voorstellingen vinden plaats in het Bibliotheektheater in Rotterdam.

Aanmelden

Toegang is alleen mogelijk met een geldig coronatoegangsbewijs en identiteitsbewijs. Aanmelden kan door een mail te sturen naar [email protected] onder vermelding van de gewenste datum en het tijdstip. Bellen is ook mogelijk op 7, 14, 21 en 28 oktober tussen 10.00 en 16.00 uur naar telefoonnummer 010 281 61 00.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

De nieuwe Archiefwet: waarom informatiebeveiliging hierbij moet aanhaken
Op 1 januari 2027 treedt de nieuwe Archiefwet in werking. Op het eerste gezicht lijkt dat vooral een onderwerp voor informatiebeheer, DIV, de gemeentearchivaris of juridische zaken. Toch raakt de nieuwe wet ook duidelijk aan informatiebeveiliging.
Waarom BIO2 vooral om eigenaarschap in de lijn vraagt
BIO2 maakt informatiebeveiliging nadrukkelijk onderdeel van goed management: proceseigenaren moeten risico’s kennen, keuzes maken en opvolging organiseren. Daarmee verschuift de focus van losse maatregelen naar aantoonbaar eigenaarschap, samenwerking en risicogestuurde sturing binnen de gemeentelijke praktijk.
Jouw leverancier, jouw risico: Waarom ketenrisico’s geen IT-probleem zijn
Veel gemeenten vertrouwen op leveranciers, maar blijven zelf verantwoordelijk voor de risico’s in de keten. In deze blog lees je waarom ketenrisico’s actief bestuurd moeten worden en hoe je als organisatie grip krijgt op leveranciers, contracten en continuïteit.

Meer recente berichten

Applicatiebeveiliging kraakt onder de snelheid van AI-ontwikkelingen
Verder lezen
Evaluatie datalek gemeente Epe
Verder lezen
Waarom informatiebeveiliging nooit af is
Verder lezen
De Cloud Act en digitale soe­ve­rei­ni­teit ontrafelt
Verder lezen
AI zet decennia cybersecurity op zijn kop
Verder lezen
Privacyklachten stijgen explosief – en de overheid staat in de top 3
Verder lezen
Maatregelen nodig voor automatisering Van Brienenoordbrug
Verder lezen
AP stelt procesbeschrijving voor verscherpt toezicht vast
Verder lezen
Digitale weerbaarheid: waarom een strategische aanpak noodzakelijk is
Verder lezen
Privacyschending bij de verkoop van ‘verloren pakketten’: Bol start onderzoek
Verder lezen