Symposium Agentschap Telecom over herstelvermogen
Op donderdag 10 november vindt de vijfde editie van het online symposium Opstap naar weerbaarheid plaats. Deskundigen van binnen en buiten Agentschap Telecom gaan tijdens het gratis symposium in op het herstelvermogen na een digitaal incident.
Inschrijven
U meldt zich kosteloos aan voor het symposium via het inschrijfformulier op onze website.
Achtergrond symposium
Er is veel aandacht voor preventieve beveiligingsmaatregelen om uitval van bijvoorbeeld de IT-infrastructuur te voorkomen. Maar maatregelen om na een incident snel weer te herstellen zijn net zo belangrijk. Het gaat dan bijvoorbeeld om maatregelen die ervoor zorgen dat de bedrijfscontinuiteit niet of zo min mogelijk verstoord wordt.
In vier gratis toegankelijke webinars delen deskundigen aan de hand van praktijkvoorbeelden hun kennis over dit onderwerp.
Verder lezen bij de bron- Van Veldhoven onderzoekt extra cyberregels voor omvormers thuisbatterijen en zonnepanelen na weerbaarheidsrapport - 29 september 2026
- Gemeente haalt webcams uit de lucht na kritiek op privacy - 28 september 2026
- De praktijk van collectief digitaliseren - 28 september 2026
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Van Veldhoven onderzoekt extra cyberregels voor omvormers thuisbatterijen en zonnepanelen na weerbaarheidsrapport | Verder lezen | |
Gemeente haalt webcams uit de lucht na kritiek op privacy | Verder lezen | |
De praktijk van collectief digitaliseren | Verder lezen | |
AVG op de werkvloer: zo bescherm je persoonsgegevens binnen je organisatie | Verder lezen | |
Prinsjesdag – wat de IT sector in ieder geval moet weten | Verder lezen | |
Kabinet heeft fikse bezuinigingen voor AP in petto | Verder lezen | |
Cyberweerbaarheid is jouw verantwoordelijkheid, niet die van de IT-afdeling | Verder lezen | |
Datalek bij webshop drogisterijketen DA raakt 236.000 klanten | Verder lezen | |
De digitale perimeter van OT-omgevingen vervaagt sneller dan organisaties beseffen | Verder lezen | |
Nieuwe toezichthouder voor elektronische patiëntendossiers | Verder lezen |