Skip to main content

Informatiesessie Single Digital Gateway

Op donderdag 29 november a.s. is er een informatiesessie om met gemeenten te praten over de Single Digital Gateway en de gevolgen voor gemeenten. Deze sessie wordt georganiseerd door VNG. Meld je ook aan voor de webinar om deze later terug te kunnen kijken.

Hoe werkt het webinar?

U ontvangt van webinargeek.com een registratiebevestiging. Hierin zit de link waarmee enige minuten voor aanvang het webinar geopend kan worden. Komt het tijdstip van het webinar niet uit? Schrijft u zich dan toch in. Net als de deelnemers ontvangt u dan na afloop een mail met de gegeven informatie en een link naar de opname, zodat het webinar ook achteraf bekeken kan worden. Het webinar is online te volgen vanaf uw eigen werkplek. Een inhoudelijk panel geeft live een presentatie. Ook kunt u tijdens het webinar vragen stellen via de chat-functie. De gebruikte software werkt via webinargeek.com. Het is niet nodig een plugin te downloaden of een app te installeren, maar controleer wel even de systeemvereisten.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Van compliance-DPIA naar besluitvormende DPIA
Veel DPIA’s worden gebruikt als afvinklijstje: het document is klaar, maar de aanbevelingen worden niet opgevolgd en niemand accepteert formeel de restrisico’s. Hoe maak je van de DPIA een instrument dat bepaalt of een systeem überhaupt in productie gaat? Je leest het in deze blog.
Wat bestuurders moeten weten over cyberrisico’s
Sinds 15 augustus 2026 is het college wettelijk eindverantwoordelijk voor cyberveiligheid en moeten bestuurders een training volgen. Wat moeten zij weten, en hoe breng je als CISO het bestuur in positie? Wij geven zes concrete handvatten.
De AVG vraagt meer dan goede bedoelingen: aantoonbaarheid in de praktijk
Zorgvuldig werken met persoonsgegevens is onder de AVG niet genoeg. Je moet ook kunnen laten zien welke keuzes je hebt gemaakt, welke maatregelen daarbij horen en wie waarvoor verantwoordelijk is.

Meer recente berichten

Datalek bij TUI: reisorganisatie blijft verantwoordelijk voor klantgegevens
Verder lezen
Veelgestelde vragen CSIRT-dienstverlening gemeenten en gemeenschappelijke regelingen
Verder lezen
Raad van State waarschuwt voor privacyrisico’s bij nieuwe anti-witwasregels
Verder lezen
Onderzoek Alert Online 2026: Nederlanders herkennen phishing, maar handelen niet altijd veilig
Verder lezen
Een algoritmeregister vul je niet met beleid
Verder lezen
Nederlandse CISO is verantwoordelijk, maar zit niet aan het stuur
Verder lezen
AP zet volgende stap in toezicht op AI
Verder lezen
AI hackt website van de Australische overheid
Verder lezen
Functionarissen Gegevensbescherming ervaren minder steun in de organisatie
Verder lezen
Minister Van Weel waarschuwt voor digitale ramp: ‘Kom nú in actie’
Verder lezen