Skip to main content

Festival De Bedoeling

Op dit festival dat op 14 november 2018 wordt georganiseerd in Apeldoorn gaat het om Dienstverlening en privacy die in balans zijn. Deelnemende organisaties zijn o.a. de VNG, De Autoriteit Persoonsgegevens en het Ministerie van BZK.

Wat is er te doen?


In verschillende Garages De Bedoeling wordt door monteurs gesleuteld aan een praktijkprobleem (uw praktijkprobleem?). Hoe fix je zo’n complex vraagstuk waarbij je zowel recht doet aan de regels als tegemoet komt aan de praktijk? In de Grande Finale reageert de jury op de oplossingen. En als het even kan, worden er concrete afspraken over het vervolg gemaakt. Verder kunt u speeddaten met bestuurders, op spreekuur bij privacy-experts, inspiratiesessies met best practices, workshops over praktijkdilemma’s, serious gaming. En: lezingen, masterclasses en theater.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Lees ons boek

Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.

Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

In 5 stappen naar een succesvolle GAP-analyse van de BIO
: Een GAP-analyse geeft snel inzicht in hoeverre jouw gemeente voldoet aan de normen van de BIO. Het laat zien wat al goed geregeld is en waar nog verbeteringen nodig zijn. Maar hoe voer je een GAP-analyse effectief uit? In deze blog ontdek je het aan de hand van een praktisch stappenplan.
Wat is ethisch hacken en waarom is het belangrijk?
Stel je voor dat je een inbreker bent, maar dan eentje met goede bedoelingen. Je zoekt naar zwakke plekken in een huis om de eigenaar te waarschuwen, zodat hij ze kan repareren. Dat is precies wat ethical hackers doen, maar dan met computers en netwerken. In deze blog neem ik je mee in hun wereld.
Applicatiebeheer en de AVG: wat moet je weten?
Als applicatiebeheerder beheer je alle applicaties waarin persoonsgegevens worden verwerkt binnen de gemeente. Maar hoe zorg je dat deze applicaties voldoen aan de vereisten van de AVG?

Meer recente berichten

CISO s spelen steeds grotere rol in bestuurskamer
Verder lezen
AP bezorgd over gezichtsherkenning aan balie
Verder lezen
Privacybudgetten dalen in 2025
Verder lezen
Gegevensinbreuk bij Volkswagen bewijst dat regelgevingskader NIS2 nodig is
Verder lezen
Europese Commissie komt met actieplan cyberveiligheid ziekenhuizen
Verder lezen
Europese AI act: nieuwe plichten voor gemeenten
Verder lezen
Datalek kostte in 2024 gemiddeld 4,88 miljoen dollar
Verder lezen
Cybersecurity 2025 in 10 voorspellingen
Verder lezen
Cyber resilient storage is integraal onderdeel van data security
Verder lezen
Nieuw datalek in Amersfoort
Verder lezen