Nationale AI Cursus
Wil jij gratis een cursus Artificiële Intelligentie (AI) volgen? Je kunt direct starten met deze cursus over de technologische ontwikkeling die volgens velen meer verandering teweeg zal brengen dan het internet.
Waarom deze cursus volgen?
De Nationale AI-cursus is begrijpelijk, snel en gratis. Het is bovendien de perfecte opstap als je je verder wil verdiepen.
- AI is spannend, biedt veel kansen…én is heel erg gaaf.
- Na deze cursus weet je wat AI écht inhoudt.
- Je ontvangt een certificaat voor de succesvolle afronding!
Laatste berichten van IB&P (alles zien)
- cybersecurity in 2024: trends, uitdagingen en oplossingen - 15 januari 2025
- De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking - 14 januari 2025
- Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht - 14 januari 2025
Lees ons boek
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.
Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Wat is ethisch hacken en waarom is het belangrijk?
Stel je voor dat je een inbreker bent, maar dan eentje met goede bedoelingen. Je zoekt naar zwakke plekken in een huis om de eigenaar te waarschuwen, zodat hij ze kan repareren. Dat is precies wat ethical hackers doen, maar dan met computers en netwerken. In deze blog neem ik je mee in hun wereld.
Applicatiebeheer en de AVG: wat moet je weten?
Als applicatiebeheerder beheer je alle applicaties waarin persoonsgegevens worden verwerkt binnen de gemeente. Maar hoe zorg je dat deze applicaties voldoen aan de vereisten van de AVG?
Van code naar vertrouwen: bouw het veilig
Software is overal. Maar hoe zit het eigenlijk met de veiligheid van software? Is de software bestand tegen hackers, datalekken en technische verstoringen?
Meer recente berichten
cybersecurity in 2024: trends, uitdagingen en oplossingen | Verder lezen | |
De Cyber Resilience Act is sinds 10 december in werking | Verder lezen | |
Autoriteit Persoonsgegevens kritisch op privacy aspecten in wetsvoorstel financieel toezicht | Verder lezen | |
Amsterdam zet niet meer in op slimme verkeerslichten wegens privacywetgeving | Verder lezen | |
Cybersecuritybedrijven zien AI cyberaanvallen als trend voor 2025 | Verder lezen | |
Amerikanen beschuldigen China van cyberaanval op ministerie: Ernstig incident | Verder lezen | |
Vlaamse privacywaakhond dreigt met verbod op slimme camera s: Dienen om overtredingen te minderen, niet financieel uit te buiten | Verder lezen | |
AP: privacy moet beter als DNB hypotheekgegevens opvraagt | Verder lezen | |
De Tweede Kamer wil een uniforme methodiek voor pentesten | Verder lezen | |
Onderzoek: 84 procent van Fortune 500 bedrijven zakt voor cybersecuritytest | Verder lezen |