Skip to main content

CISO gemeente Deurne

Je kunt aan de slag als CISO bij de gemeente Deurne. Ben jij in het bezit van HBO/Academisch werk- en denkniveau en heb je kennis en ervaring op het gebied van risicoanalyses en informatiebeveiliging? Bekijk dan deze vacature en solliciteer!

Als CISO weet jij alles over informatiebeveiliging. Je voelt je verantwoordelijk voor het goed organiseren van informatiebeveiliging binnen de gemeente Deurne. Je ontwikkelt beleid, stelt uitvoeringsplannen op en coördineert de uitvoering. Je weet als geen ander beveiligingsincidenten in goede banen te leiden, maar jij vindt het veel belangrijker incidenten te voorkomen. Op een effectieve en soms ludieke wijze maak jij je collega’s ervan bewust hoe ze op een veilige manier om moeten gaan met informatie. Om te checken of dit effect heeft, voer je risicoanalyses uit en houd je interne audits. Komt hier uit dat het anders moet? Dan ben jij degene die de leiding en je collega’s gevraagd en ook ongevraagd daarover adviseert! Je voelt de organisatie goed aan en weet hoe je ze meeneemt in veranderingen op het gebied van informatiebeveiliging. Je bent een stevige gesprekspartner die alle ontwikkelingen en wetgeving omtrent informatiebeveiliging op de voet volgt.

Heb je interesse in deze functie, maar wil je 36 uur werken in plaats van 18? Dan is het mogelijk om een combinatiefunctie de maken van de vacature CISO en Privacy Officer. De vacature voor Privacy Officer vind je ook op www.werkenbijgemeentedeurne.nl.

Wat neem je mee als CISO?

  • HBO/Academisch werk- en denkniveau op het gebied van bestuurskunde/ bedrijfskunde en/of bedrijfskundige informatica
  • Actuele kennis over besturingssystemen, netwerken, standaarden, ontwikkel- en beheermethoden
  • CISSP certificering is een pré
  • Kennis en ervaring op het gebied van informatiebeveiliging en risicoanalyse
  • Kennis van de Baseline Informatiebeveiliging voor de Nederlandse Gemeenten (BIG), AVG, ENSIA en ISMS
  • Kennis van specialistische beveiligingstechnieken, zoals encryptie
  • Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk
  • Goed kunnen samenwerken met verschillende disciplines op verschillende niveaus
  • Je beschikt over organisatiesensitiviteit en overtuigingskracht

Wat krijg je ervoor terug?

  • Flexibele werktijden
  • Opleidingsmogelijkheden
  • Salaris tussen de € 2.591 en € 4.225 bruto per maand (bij fulltime dienstverband)
  • Individueel keuzebudget bestaande uit vakantiegeld, eindejaarsuitkering en levensloopbijdrage van 17,02%
  • Tegemoetkoming ziektekosten bij IZA, Menzis of CZ van € 168,- of € 296,- bruto per jaar (afhankelijk van je salaris)
  • Een team waar plezier, humor en hard werken voorop staan

Wie de gemeente Deurne is?

Deurne, een bruisende gemeente in Brainport Eindhoven met grote ambities. Deurne heeft een sterke centrale kern, goede voorzieningen en verbindingen, een gevarieerd landelijk gebied en levendige kerkdorpen met elk een eigen karakter. Met de blik naar buiten stimuleren we duurzame, toekomstgerichte oplossingen en bieden we ruimte voor innovatie. Samen denken we groot, als het bijvoorbeeld gaat om huisvesting voor iedereen en om de samenwerking binnen Brainport Eindhoven en Greenport. Soms is het ook belangrijk om “klein” te denken, als het gaat om maatwerk leveren zoals in de zorg. We staan dan dicht bij de inwoner. We zijn klaar voor een volgende stap. Samen met nieuwe collega’s gaan wij deze uitdaging aan. Maak jij het samen met ons waar?

IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

De AVG vraagt meer dan goede bedoelingen: aantoonbaarheid in de praktijk
Zorgvuldig werken met persoonsgegevens is onder de AVG niet genoeg. Je moet ook kunnen laten zien welke keuzes je hebt gemaakt, welke maatregelen daarbij horen en wie waarvoor verantwoordelijk is.
Informatiebeveiliging is geen ICT-feestje
Informatiebeveiliging wordt zichtbaar via MFA, logging, back-ups en pentests. Maar de risico’s die er echt toe doen ontstaan in inkoop, procesinrichting, gegevensdeling en bestuurlijke prioriteiten. Erna Havinga over hoe je daar het goede gesprek over voert.
De nieuwe Archiefwet: waarom informatiebeveiliging hierbij moet aanhaken
Op 1 januari 2027 treedt de nieuwe Archiefwet in werking. Op het eerste gezicht lijkt dat vooral een onderwerp voor informatiebeheer, DIV, de gemeentearchivaris of juridische zaken. Toch raakt de nieuwe wet ook duidelijk aan informatiebeveiliging.

Meer recente berichten

Nederland loopt achter op Europa bij AI-cyberdreigingen
Verder lezen
Polarsteps heeft al je foto’s gelekt: dit is wat je kunt doen
Verder lezen
Het NCSC levert voorlopig CSIRT-dienstverlening
Verder lezen
Minister: Politieteam dat informatie over burgers verzamelt past werkwijze aan
Verder lezen
AI-agents beveiligen: de nieuwste miljardenmarkt in cybersecurity
Verder lezen
‘Jonge juristen gebruiken vaker AI, maar ervaren collega’s zijn kritischer’
Verder lezen
Ondernemers Waadhoeke praten tijdens nazomerborrel over cyberveiligheid
Verder lezen
Be­las­ting­dienst mag bijzondere gegevens gebruiken voor dis­cri­mi­na­tie­con­tro­le
Verder lezen
Duizenden organisaties nog niet klaar voor nieuwe cyberwet, vakbeurs Cybersec Netherlands in teken van digitale weerbaarheid
Verder lezen
Datalek CJIB na koppelen verkeersovertredingen en strafzaken aan verkeerde personen
Verder lezen