CISO gemeente Deurne
Je kunt aan de slag als CISO bij de gemeente Deurne. Ben jij in het bezit van HBO/Academisch werk- en denkniveau en heb je kennis en ervaring op het gebied van risicoanalyses en informatiebeveiliging? Bekijk dan deze vacature en solliciteer!
Als CISO weet jij alles over informatiebeveiliging. Je voelt je verantwoordelijk voor het goed organiseren van informatiebeveiliging binnen de gemeente Deurne. Je ontwikkelt beleid, stelt uitvoeringsplannen op en coördineert de uitvoering. Je weet als geen ander beveiligingsincidenten in goede banen te leiden, maar jij vindt het veel belangrijker incidenten te voorkomen. Op een effectieve en soms ludieke wijze maak jij je collega’s ervan bewust hoe ze op een veilige manier om moeten gaan met informatie. Om te checken of dit effect heeft, voer je risicoanalyses uit en houd je interne audits. Komt hier uit dat het anders moet? Dan ben jij degene die de leiding en je collega’s gevraagd en ook ongevraagd daarover adviseert! Je voelt de organisatie goed aan en weet hoe je ze meeneemt in veranderingen op het gebied van informatiebeveiliging. Je bent een stevige gesprekspartner die alle ontwikkelingen en wetgeving omtrent informatiebeveiliging op de voet volgt.
Heb je interesse in deze functie, maar wil je 36 uur werken in plaats van 18? Dan is het mogelijk om een combinatiefunctie de maken van de vacature CISO en Privacy Officer. De vacature voor Privacy Officer vind je ook op www.werkenbijgemeentedeurne.nl.
Wat neem je mee als CISO?
- HBO/Academisch werk- en denkniveau op het gebied van bestuurskunde/ bedrijfskunde en/of bedrijfskundige informatica
- Actuele kennis over besturingssystemen, netwerken, standaarden, ontwikkel- en beheermethoden
- CISSP certificering is een pré
- Kennis en ervaring op het gebied van informatiebeveiliging en risicoanalyse
- Kennis van de Baseline Informatiebeveiliging voor de Nederlandse Gemeenten (BIG), AVG, ENSIA en ISMS
- Kennis van specialistische beveiligingstechnieken, zoals encryptie
- Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk
- Goed kunnen samenwerken met verschillende disciplines op verschillende niveaus
- Je beschikt over organisatiesensitiviteit en overtuigingskracht
Wat krijg je ervoor terug?
- Flexibele werktijden
- Opleidingsmogelijkheden
- Salaris tussen de € 2.591 en € 4.225 bruto per maand (bij fulltime dienstverband)
- Individueel keuzebudget bestaande uit vakantiegeld, eindejaarsuitkering en levensloopbijdrage van 17,02%
- Tegemoetkoming ziektekosten bij IZA, Menzis of CZ van € 168,- of € 296,- bruto per jaar (afhankelijk van je salaris)
- Een team waar plezier, humor en hard werken voorop staan
Wie de gemeente Deurne is?
Deurne, een bruisende gemeente in Brainport Eindhoven met grote ambities. Deurne heeft een sterke centrale kern, goede voorzieningen en verbindingen, een gevarieerd landelijk gebied en levendige kerkdorpen met elk een eigen karakter. Met de blik naar buiten stimuleren we duurzame, toekomstgerichte oplossingen en bieden we ruimte voor innovatie. Samen denken we groot, als het bijvoorbeeld gaat om huisvesting voor iedereen en om de samenwerking binnen Brainport Eindhoven en Greenport. Soms is het ook belangrijk om “klein” te denken, als het gaat om maatwerk leveren zoals in de zorg. We staan dan dicht bij de inwoner. We zijn klaar voor een volgende stap. Samen met nieuwe collega’s gaan wij deze uitdaging aan. Maak jij het samen met ons waar?
Lees ons boek
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
CBS: bijna helft Nederlandse bedrijven gebruikt geen AI wegens privacy | Verder lezen | |
NIS2 geeft cyberbeveiliging bedrijven een boost | Verder lezen | |
90 procent van de professionals verwacht dat nieuwe regelgeving, zoals DORA, NIS2 en de EU AI Act, de werkdruk zal beinvloeden | Verder lezen | |
NZa verwijdert gevoelige informatie van 500.000 clienten in de ggz | Verder lezen | |
Lancering register voor Functionarissen voor Gegevensbescherming | Verder lezen | |
Van Weel verwijst naar andere landen bij vertraging NIS2 | Verder lezen | |
Deze wachtwoorden moet je absoluut vermijden volgens cyberexperts, en 4 tips voor een sterk wachtwoord | Verder lezen | |
Microsoft moet LinkedIn gebruiker 50.000 euro betalen na inzet trackingcookies | Verder lezen | |
Beveiligingsexpert Schneier: privacy trekt overal aan het kortste eind | Verder lezen | |
Z-Cert: cyberdreiging neemt toe, meer samenwerking must | Verder lezen |