Microsoft werkt aan integratie van GPT in Word, PowerPoint en Outlook
Microsoft werkt achter de schermen hard aan de integratie van OpenAI s GPT taalmodel in verschillende applicaties. Het is echter onduidelijk waar en hoe de nieuwe functionaliteit straks opduikt in producten voor consumenten en bedrijven, omdat er nog flinke obstakels moeten worden overwonnen.
Microsoft heeft al versies waar het automatisch aanvullen van woorden en zinnen in Word door GPT wordt geregeld, meldt The Information. Ook zou er hard worden gewerkt aan het integreren van het taalmodel in PowerPoint en Outlook. In het e-mailprogramma zou GPT helpen bij het snel opzoeken van berichten. Een nieuwe trend in mailprogramma s is het suggereren van antwoorden bij het lezen van berichten. GPT zou die functie slimmer kunnen maken en zou bijvoorbeeld ook suggesties kunnen doen voor het verbeteren van teksten die in Word worden geschreven.
Het werd vorig jaar al bekend dat Microsoft werkt aan het integreren van ChatGPT – de tekstgenerator gebaseerd op GPT – in de Bing-zoekmachine. ChatGPT geeft dan antwoorden op vragen in de vorm van een lopende tekst in plaats van een lijst met links naar sites op internet waar mogelijk het antwoord kan worden gevonden. Naar verwachting komt deze functie al in maart beschikbaar. Maar integratie van ChatGPT in Outlook zou ook kunnen betekenen dat de tekstgenerator binnenkort hele e-mailberichten opstelt.
Verder lezen bij de bronLees ons boek
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.
Nieuwsbrief
Deze versturen we 3-4x per jaar.
Recente blogs
Meer recente berichten
Minister: politie gaat te lang bewaarde gegevens over burgers vernietigen | Verder lezen | |
De omgang met geheime informatie bij politie en NCTV | Verder lezen | |
Groot datalek bij Fontys: honderden gegevens en mails makkelijk toegankelijk | Verder lezen | |
Zwakke configuratie in Salesforce lokt cyberaanvallen uit | Verder lezen | |
Waarom serieuze investeringen in AP nodig blijven | Verder lezen | |
Nieuwe spionagewet: wat betekent dit voor bedrijven en HR? | Verder lezen | |
Privacy International eist openheid Britse overheid over iCloud-backdoor | Verder lezen | |
Zo ziet het industriële dreigingslandschap eruit | Verder lezen | |
Beleid e-mailarchivering Rijk aangescherpt om privacy-risicos | Verder lezen | |
Nederlandse WhatsApp-gebruikers in 2019 besmet met Pegasus-spyware | Verder lezen |