Je kunt nu aan de slag als Chief Information Security Officer voor 18 uur per week bij de gemeente Heerde. Binnen deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor het het coordineren van de implementatie van de Baseline Informatiebeveiliging Nederlandse Gemeenten (BIG). Je kunt solliciteren tot 19 januari.
18 uur per week
Voor de afdeling Dienstverlening en Informatiebeheer voor zo spoedig mogelijke indiensttreding.
De functie is hiërarchisch gepositioneerd onder de afdeling Dienstverlening en Informatiebeheer. Inhoudelijk wordt mede verantwoording afgelegd aan de concerncontroller en gemeentesecretaris. Gezien de omvang van het team wordt van onze nieuwe collega verwacht dat hij/zij ook als sparring partner kan optreden bij andere projecten en activiteiten van het team en indien nodig ook werkzaamheden kan uitvoeren die niet direct in lijn liggen met het aandachtsveld van de CISO. Omgekeerd hebben we ook goede kennis en vaardigheden in het team die de CISO helpen bij het uitvoeren van navolgend beschreven taken en verantwoordelijkheden. Wij zoeken dus een teamplayer met passie voor informatiebeveiliging.
Wil jij deze rol binnen onze bruisende organisatie?
Informatiebeveiligingsbeleid
Informatiebeveiligingsplan
Controle, audit en verantwoording
Bewustwording
Overige taken
In eerste instantie wordt een jaarcontract geboden. Op basis van functioneren maar ook (gemeentelijke) ontwikkelingen wordt besloten of de benoeming omgezet kan worden naar onbepaalde tijd.
Als medewerker krijg je alle ruimte om initiatief te nemen. We werken op basis van vertrouwen. Waar, wanneer en hoe je werkt bepaal je zelf, zolang je de samenwerking met collega’s en opdrachtgevers georganiseerd hebt.
Wij bieden afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal € 4225,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (maximum schaal 10). Daarnaast kent de gemeente uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een fietsplan, babyverlof, bedrijfsfitness, een individueel keuzebudget van 17,05%. Momenteel vindt er een functiewaarderingstraject plaats en is de inschaling indicatief.
De gemeentelijke organisatie bestaat uit ca. 150 medewerkers, verdeeld over zes afdelingen.
Eigenaarschap en samenwerken zijn belangrijke kernbegrippen. De klant staat voor ons centraal. Daarom werken wij omgevingsbewust en ondernemend.
Verder lezen bij de bronDeze versturen we 3-4x per jaar.
Datahonger Chinese overheid groter dan gedacht | Verder lezen | |
Zwak beleid veroorzaakt cyberaanval op gemeente Buren | Verder lezen | |
Aanpak digitale veiligheid Gelderse gemeenten gelanceerd | Verder lezen | |
NSO Group: Ten minste vijf Europese landen gebruiken Pegasus | Verder lezen | |
Microsoft stopt met gezichtsherkenningsanalyse wegens privacyzorgen | Verder lezen | |
CISO Rijk Aart Jochem: Sturen op informatiebeveiliging | Verder lezen | |
NCSC geeft tips over response bij ransomware aanval | Verder lezen | |
Twee derde Nederlanders vreest inperking privacy met invoering EU wallet | Verder lezen | |
Noordenvelders geven meer prioriteit aan privacy | Verder lezen | |
Gemeenten: groot verschil tussen fysieke en digitale veiligheid | Verder lezen |
Copyright © 2014 - 2021 IB&P B.V.
algemene voorwaarden - privacyverklaring.
responsible disclosure - sitemap