Skip to main content

Nationale Privacy Conferentie

Ga jij naar de Nationale Privacy Conferentie op 28 januari? Tijdens deze bijeenkomst zullen ook de Nederlandse Privacy Awards worden uitgereikt. De conferentie wordt gehouden in Nieuwspoort in Den Haag. Je kunt je nog aanmelden.

Programma

Onderzoeksjournalist Brenno de Winter zal zijn visie geven op de huidige status van onze privacy, op dat wat vroeger speelde en wat nu speelt. Sophie in ‘t Veld (Fractievoorzitter D66, Europees Parlement) geeft de aanwezigen vanuit haar ervaringen in Brussel een blik op de Europese wereld. Ook krijg je een blik in de keuken van een samenwerking waarin Tijmen Schep (technologiecriticus en privacy designer) je meeneemt in de wereld van iconen en hoe je privacy voor je kunt laten werken. Jurist Jeroen Terstegge heeft ruim 25 jaar ervaring op privacygebied en is de grondlegger van de Binding Corporate Rules. Hij zal zijn ervaringen delen en ingaan op privacy voor ondernemers.

In een paneldiscussie krijgen experts stellingen voorgelegd en gaan zij met het publiek in debat. Verschillende actuele onderwerpen zullen tijdens deze paneldiscussie de revue passeren.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Ransomware bij een leverancier – waarom wachten geen strategie is
Een ransomware-incident bij een leverancier kan de gemeentelijke dienstverlening direct raken, juist omdat overzicht, contractmanagement en voorbereiding vaak onvoldoende zijn ingericht. Door inzicht te hebben in leveranciers, duidelijke afspraken te maken en ook organisatorisch na te denken over handelingsperspectief, voorkom je dat de gemeente bij een incident in een afwachtende slachtofferrol belandt.
Onzichtbare AI in systemen: privacyrisico’s voor gemeenten
In deze blog leggen we uit hoe AI ongemerkt gemeentelijke software binnendringt, waarom dit een privacyrisico vormt en hoe je hier als gemeente grip op houdt.
Het belang van de Management Review binnen het ISMS
Een ISMS is geen tool die je even aanzet en afvinkt. Het is een continu proces waarin je risico’s beheerst, maatregelen borgt en blijft verbeteren. En in dat proces is één moment echt cruciaal: de management review. In deze blog leg ik uit wat dit inhoudt, waarom het zo belangrijk is en hoe je het als gemeente maximaal benut.

Meer recente berichten

AP waarschuwt voor grote beveiligingsrisicos bij AI-agents zoals OpenClaw
Verder lezen
Odido en het tijdperk waarin data het grootste doelwit is
Verder lezen
Deloitte Australië wil dat medewerkers stoppen met uploaden van vertrouwelijke gegevens in ChatGPT
Verder lezen
NCSC Jaarbeeld Ransomware 2025
Verder lezen
Na AP ook DJI geraakt door Ivanti-cyberincidenten
Verder lezen
NCSC verwacht grootschalig misbruik van kritiek Cisco-lek: ‘patch zo snel mogelijk’
Verder lezen
Kabinet wijzigt wetsvoorstel sociaal domein na kritiek Kamer
Verder lezen
Rapport: Nederlandse cloudbedrijven nadrukkelijker op de radar van veiligheidsbeleid
Verder lezen
De AP in 2026: focus op massasurveillance, AI en digitale weerbaarheid
Verder lezen
Wat de cybersecurity-sector kan leren van het digitale slagveld in Oekraïne
Verder lezen