Nog 28 – 32 uur per week beschikbaar en wil jij starten binnen een rol als Chief Information Security Officer? De gemeenten Brielle en Westvoorne zoekt een Junior CISO die de eerste periode wordt gecoacht door een ervaren CISO.
28-32 uur per week
max.schaal 9, 9, € 3.805,= op basis van fulltime
Gemeente Westvoorne en Brielle kiezen ervoor om de functie van junior Chief Information Security Officer (CISO) gezamenlijk te werven. In de praktijk komt het erop neer dat je twee dagen in Brielle en twee dagen in Westvoorne werkzaam bent. Beide gemeentes zijn qua personeelsbestand vergelijkbaar (150/160 medewerkers) en ook de interne cultuur is vergelijkbaar.
Gedurende de eerste periode word je gecoacht door een ervaren CISO. Jullie gaan samen in kaart brengen waar zowel gemeente Westvoorne als gemeente Brielle staan in de implementatie van een informatiebeveiligingsbeleid. Hierbij is het belangrijk om alle collega’s hierin mee te nemen en te coachen op het gebied van de o.a. de AVG. Als dit eenmaal staat zijn jouw taken o.a. het uitvoeren van risico analyses en interne audits, het opzetten van een registratie voor beveiligingsincidenten, het opvolgen van incidenten en rapportage richting de directie. Ook verzorg je voorlichting aan je collega’s en je stimuleert het beveiligingsbewustzijn binnen de organisatie. Het volgen van nieuwe ontwikkelingen en wetgeving op het gebied informatiebeveiliging is ook een belangrijk onderdeel van je functie.
Jij bent een enthousiaste kandidaat met een HBO opleiding en kennis van informatievoorziening en automatisering. Je denkt mee, bent proactief en integer. Daarnaast ben je communicatief vaardig en beschik je over adviesvaardigheden.
Verder lezen bij de bronDeze versturen we 3-4x per jaar.
Dag van de Privacy: Mag iemand een foto van mij op social media plaatsen? | Verder lezen | |
Onduidelijkheid over Google Analytics duurt voort: Complexe zaak | Verder lezen | |
Cisco legt pijnlijk probleem bloot door lekken in oudere routers te negeren | Verder lezen | |
Wat betekent NIS2 voor Nederlandse organisaties? | Verder lezen | |
Ministers van Financien EU: Digitale Euro moet privacy beschermen | Verder lezen | |
EC komt deze zomer met wetsvoorstel digitale euro | Verder lezen | |
Politiek wil mkb keurmerk voor cyber security leveranciers | Verder lezen | |
Kritiek op niet naleven securityregels overheidswebsites: geen rocketscience | Verder lezen | |
AP wordt landelijk coordinator algoritmetoezicht | Verder lezen | |
Studentengegevens mogen best in Amerikaanse cloud van kabinet | Verder lezen |
Copyright © 2014 - 2021 IB&P B.V.
algemene voorwaarden - privacyverklaring.
responsible disclosure - sitemap