Skip to main content

Security Awareness NL Seminar: Meten, Weten en Verbeteren!

Donderdag 17 oktober is de derde seminar van het jaar over het thema ‘Meten, Weten en Verbeteren’. Hiermee maakt Security Awareness NL de serie van drie seminars over dit thema in 2019 rond.

Over dit evenement

Donderdag 17 oktober is de derde seminar van het jaar over het thema ‘Meten, Weten en Verbeteren’. Hiermee maken we de serie van drie seminars over dit thema in 2019 rond.

Richard Verbrugge, werkzaam bij CISO Awareness ABN Amro, zal spreken over het koppelen van diverse systemen en het gebruiken van deze metrics voor awareness activiteiten.

Rick van der Kleij, werkzaam bij TNO en de Haagse Hogeschool, zal spreken over het onderzoek naar cyber secure behaviour bij financiële instellingen.

Tijdens deze seminar is ook de Award uitreiking voor de Human Factor in Security Award 2019. Drie finalisten pitchen hun inzending voordat de uitreiking plaatsvindt. Heb jij een prachtig security-awareness-initiatief ontwikkeld of uitgevoerd waarmee mensen weerbaarder worden en de samenleving veiliger? Heb je een inspirerend voorbeeld voor anderen die hier ook aan werken? Doe dan mee! Geef uiterlijk 30 september je naam, een korte beschrijving van je initiatief en contactgegevens door aan support@privacylabnederland.nl. Daarna wordt er contact met je opgenomen voor verdere details.

Programma

16.30 lnloop
17:00 Opening
17.10 Richard Verbrugge, ABN Amro
17:40 Rick van der Kleij, TNO
18.10 Introductie Human Factor in Security Award
18:20 Pauze, incl. licht diner
18:50 Pitches drie finalisten
19:35 Panel discussie
20.05 Prijsuitreiking
20:15 Borrel
21:00 Einde programma

Verder lezen bij de bron
IB&P

Lees ons boek

Gemeenten. Bewustzijn. Privacy.

Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid.

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Waarom interne audits voor privacy leiden tot verbeteringen
Privacy staat hoog op de agenda bij gemeenten. In deze blog leggen we uit waarom interne audits zo belangrijk zijn en hoe je ze praktisch kunt inrichten.
Wat betekent de AI-verordening voor informatiebeveiliging bij gemeenten?
Het gebruik van AI neemt in rap tempo toe. Wat betekent dat voor je informatiebeveiliging als gemeente?
De 5 meest gemaakte fouten in verwerkersovereenkomsten
: Een van de belangrijkste eisen uit de AVG is het afsluiten van een verwerkersovereenkomst wanneer je persoonsgegevens door een externe partij laat verwerken. In de praktijk gaat dat echter nog vaak mis. Verwerkersovereenkomsten zijn te vaag, onvolledig of sluiten niet aan op de werkelijkheid. In deze blog lees je de vijf meest voorkomende fouten én hoe je ze voorkomt.

Meer recente berichten

Brabantse Datawerkplaats leidt tot betere gegevensuitwisseling
Verder lezen
Onderwijs tegen kabinetsplan cyberveiligheid
Verder lezen
EU verleent VK uitzonderlijke verlenging voor data-uitwisseling
Verder lezen
Cyberaanvallen stijgen met 53% in Nederland in Q1 2025
Verder lezen
Politie en FBI werken samen om internationale dienst voor cybercrime uit de lucht te halen
Verder lezen
Belgische regering investeert miljoenen in overstap leger naar clouddiensten
Verder lezen
Amsterdam maakt eigen AI-assistent: ChatAmsterdam
Verder lezen
Slechts één op de vijf bedrijven denkt na een cyberaanval door te kunnen werken
Verder lezen
WhatsApp vs. Signal: Loopt onze privacy echt gevaar?
Verder lezen
Cybersecurity topprioriteit bij beveiligingstechnologie
Verder lezen