Skip to main content

VNG Webinar “Controle rechtmatig gebruik Suwinet-Inkijk”

Op 14 november om 13.30 uur organiseert VNG Realisatie een webinar voor medewerkers van gemeenten die de controle moeten uitvoeren op een juist en rechtmatig gebruik van Suwinet-Inkijk. Jilles Bodegom van Werkplein Drentsche Aa en Yvette Memelink van VNG Realisatie zijn dit uur uw gastheer en gastvrouw.

Het controleren van de lograpportage en het in gesprek gaan met eindgebruikers, staat niet op zichzelf. Effectiviteit bereikt u vooral wanneer u maatregelen treft, vooraf , tijdens en achteraf. Denk bijvoorbeeld aan bewustwording vooraf, beperkte toegang tijdens en controle achteraf.

Wij nemen u mee langs de verschillende maatregelen. Het accent ligt op de controles. Om ervoor te zorgen dat het webinar naadloos aansluit op de behoefte van gemeenten ontvangen wij graag voor 4 november vragen die u heeft over controles. Dan kunnen wij deze vooraf voorbereiden en behandelen tijdens het webinar.

Verder lezen bij de bron
IB&P

Nieuwsbrief

Deze versturen we 3-4x per jaar.

Recente blogs

Jouw leverancier, jouw risico: Waarom ketenrisico’s geen IT-probleem zijn
Veel gemeenten vertrouwen op leveranciers, maar blijven zelf verantwoordelijk voor de risico’s in de keten. In deze blog lees je waarom ketenrisico’s actief bestuurd moeten worden en hoe je als organisatie grip krijgt op leveranciers, contracten en continuïteit.
Ransomware bij een leverancier – waarom wachten geen strategie is
Een ransomware-incident bij een leverancier kan de gemeentelijke dienstverlening direct raken, juist omdat overzicht, contractmanagement en voorbereiding vaak onvoldoende zijn ingericht. Door inzicht te hebben in leveranciers, duidelijke afspraken te maken en ook organisatorisch na te denken over handelingsperspectief, voorkom je dat de gemeente bij een incident in een afwachtende slachtofferrol belandt.
Onzichtbare AI in systemen: privacyrisico’s voor gemeenten
In deze blog leggen we uit hoe AI ongemerkt gemeentelijke software binnendringt, waarom dit een privacyrisico vormt en hoe je hier als gemeente grip op houdt.

Meer recente berichten

Advocaat van TikTok en Meta wordt voorzitter privacywaakhond AP
Verder lezen
Overheidscampagne ‘Doe je updates’ heeft geen overtuigend effect
Verder lezen
Zijn werklaptops met vingerafdrukvergrendeling in strijd met de AVG?
Verder lezen
Nederlandse hernieuwbare-energiesector moet serieus aan de slag met cybersecurity
Verder lezen
Toezicht op AI wordt concreet: sleutelrol voor de AP en de RDI
Verder lezen
NIS2 voor onderaannemers: 5 vragen waarmee je direct ziet of je op koers ligt
Verder lezen
AP gaat ICT-leveranciers preventief controleren
Verder lezen
Zo onderhandel je met cybercriminelen – als laatste redmiddel
Verder lezen
Datalekken aan de lopende band: wat eist de AVG van uw organisatie?
Verder lezen
Het fundament ligt er al dertig jaar
Verder lezen